Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Zahajujeme spolupráci s ŠSK Očov Hodonín!

Gullivers a Očov Hodonín rozjíždějí úzkou meziklubovou spolupráci. Společně budou sdílet své know-how při výchově hráčů a na úrovni managementu klubů. V plánu je také spolupráce na různých turnajích. Toto sbližování přinese nejen nové poznatky oběma oddílům a pomůže jim vylepšit tréninkový proces a konkurenceschopnost v místě svého působení, ale také významně usnadní budoucí přechod hráčům Očova v dorostenecké kategorii do Gullivers.

Partnerství obou klubů, kdy Hodonín hledal spolehlivého brněnského partnera a Gullivers kvalitní klub z jižní Moravy s dobrým růstovým potenciálem, se tak jevilo jako ideální krok. „Tento krok jsme nyní dovršili, vše je dohodnuto a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Plánování našich příštích aktivit je už v plném proudu a od schůzek vedení se nyní pomalu přesouváme už k té důležité práci sportovní, s trenéry a hráči, která posune sílu značek Očov a Gullivers zase o něco dál.“ říká manažer Gullivers Vítězslav Carda. Manažer ŠSK Očov Hodonín Michal Koláček pak dodává: „Jsme rádi, že naše spolupráce vzniká přirozenou cestou a jdeme krok za krokem kupředu. Hledali jsme spolehlivého brněnského parťáka, což pevně věříme, že Gullivers jsou. Mít spolehlivého partnera v podobě velkého brněnského klubu může být pro nás přínosem nejen co se týká sdílení zkušeností, vzájemné inspirace, zkvalitňování naší klubové či trenérské práce. Může to být také zajímavá varianta pro naše hráče z vyšších kategorií, kteří zvažují studium střední, nebo poté vysoké školy v Brně, a nechtějí se vzdát florbalu.“

Pilíře spolupráce