Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Na brněnský Open Game Gulliveři vyšlou 12 týmů

Již tradičně je to pomyslná tečka za sezónou, které se vždy účastní vysoký počet gulliverských týmů. Řeč je samozřejmě o mládežnickém turnaji Brno Open Game, na který se v letošním vydání chystá hned 12 gulliverských týmů.

Jelikož jde o domácí turnaj, je zvykem, že právě na něm je, co se týče letních akcí, gulliverské zastoupení zdaleka nejpočetnější. Nejinak je tomu i letos, kdy jde do boje hned 12 týmů od minipřípravky po dorostence, což je historicky nejvíc. Hned v pěti kategoriích bude mít náš klub hned dvojí zastoupení a svůj tým postaví i ženská složka klubu, když jsou do osudí turnaje vrženy mladší žákyně.

Brno Open Game startuje ve čtvrtek 22. června v odpoledních hodinách a v prvních dvou dnech nabídne skupinové boje, na které posléze naváže víkendové play-off a nedělní zápasy o medaile. Průběžné výsledky všech týmů lze sledovat online na webu turnaje opengame.cz. Vyrazit na zápasy můžete samozřejmě také osobně, hraje se na halách po celém Brně, a to včetně domácího Sokola Brno I, kde některé zápasy odehrají přípravka a mladší žákyně.

Všem našim týmům držíme palce a přejeme co nejhezčí turnaj!