Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři padli s Aligators

Už bez Václava Černoch se Gulls vydali do Křenovic na derby s Aligators, kteří se krčili na poslední příčce ligové tabulky. Gulliveři mohli naopak stvrdit svůj postup do play-off.

Jenže stejně jako v prvním vzájemném utkání, ani tentokrát se nějaká dominance Gulls nekonala, naopak. Domácí už v 10. minutě vedli 2:0 zásluhou Konstanta se Svobodou. Snížení přinesla až přesilovka, kterou dokázali využít Foret s Kadlecem a druhý jmenovaný snížil na 1:2. Tento stav platil i po uplynutí 20 minut.

Druhou přesilovku, která přišla v první polovině druhé třetiny už však Gulls využít nedokázali a tak si na vyrovnání museli ještě chvíli počkat. Dočkali se ve 34. minutě, kdy svůj první gól v gulliverském dresu zaznamenal Patrik Fabián. Tlak ke konci třetiny už ale další ovoce nepřinesl a tak bylo skóre po 40 minutách 2:2.

I v poslední části tahali Gulls výsledkově za delší konec. Na trefu Svobody sice zareagoval Matula a srovnal na 3:3, jenže hned vzápětí hosté darovali skórování Zouharovi a opět prohrávali. Domácí Aligators navíc v 50. minutě přidali pátý kousek a podruhé v utkání odskočili do dvoubrankového vedení. V 53. minutě sice přišlo snížení z hole Fabiána, to však bylo z hostující produkce všechno. Nic platná nebyla ani přesilovka, kterou tým Jiřího Bořeckého a Vítězslava Cardy dostal.

Gulliveři tak s Aligators prohráli 4:5 na jistotu play-off si budou muset počkat. Další utkání odehrají v sobotu doma proti druhému Ústí.

Aligators Klobouky – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
branky: 
8. Filip Konstant, 10. Mikuláš Svoboda, 45. Mikuláš Svoboda, 48. Matyáš Zouhar, 50. Pavel Zbořil – 15. Martin Kadlec, 34. Patrik Fabián, 48. Jakub Matula, 53. Patrik Fabián; rozhodčí: Filip Drápal – Michal Havelka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 – Matyáš Krupa 17; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:2;