Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Dorost vstoupí do MČR. Ve čtvrtfinále vyzve Tatran

Dorostence čeká o nadcházejícím víkendu vrchol sezóny. V Ostravě v sobotu vstoupí do bojů na mistrovství ČR, kam postoupilo 8 nejlepších celků playoff.

Gulliveři zažili povedenou sezónu, když ve skončili na špici své 4. skupiny 1. ligy dorostenců a v playoff postupně vyřadili SFK Havířov a v dramatickém osmifinále také Znojmo. Nyní je před Gulls ještě větší výzva, a to čtvrtfinálový souboj se střešovickým Tatranem, který na MČR přešel přes Black Angels a jeho cílem je jednoznačně titul, jak už to v klubu z hlavního města bývá pravidlem.

Střešovice zatím píší povedenou sezónu. Od začátku soutěží prohráli pouhá 2 utkání, svoji skupinu ovládl, přičemž největší bojůvky sváděl s pražskou Spartou. Podobně jako Gulls tak byli nasazeni až do 2. fáze playoff, kde si bez větších vrásek poradili s pískem. To osmifinálové dvojutkání už trenérskému štábu Tatranu pár šedin přidat mohlo, když sérii s Black Angels zvládli dvěma výhrami o pouhé dvě branky.

Oba týmy už se potkali v srpnu, když spolu nastoupili do finále pražského Unyp cupu a šťastnější byl tehdy Tatran. Na jeho lavičce navíc od letošní sezóny stojí velmi známá tvář, Roman Janda. Proti němu bude stát jeho dřívější asistent Jan Menšík, který nyní dorostence Gulls kormidluje, přičemž mu pomáhá David Novák, jeho bývalý svěřenec.

První utkání čtvrtfinále startuje na ostravské hale Sareza v sobotu ve 12:30, druhé utkání pak v 18:30.

Online přenos z prvního utkání najdete zde.
Online přenos z druhého utkání najdete zde.