Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Naposled doma. Gulls vyzvou Petrovice

Gullivery čeká v sobotu poslední domácí představení v základní části 1. ligy. V rámci 25. kola vyzvou na VUT celek Petrovic, který je v tabulce na 11. pozici.

Tým z hranice s Polskem má již jistou účast v bojích o vyřazení, jelikož 2 kola před koncem je 10. Letka z jeho dosahu. Pro Petrovické je však 11. příčka jakýmsi procitnutím, jelikož se v první polovině sezóny nacházeli v hlubinách kolem 13. a 14. pozice. Zlepšenými výsledky si tak alespoň vylepšili výchozí pozici před play-down, ale ani dvě kola před koncem základní části ještě svěřenci Martina Vlčka 11. příčku jistou nemají, neboť je od 13. Jaroměře dělí pouhé 3 body a zápas proti Gulliverům pro ně tak není nedůležitý.

To Gulls mají opačné starosti. Svěřenci dua Bořecký-Carda mají již dlouho jistou účast v play-off a i 2 kola před koncem drží 7. příčku v tabulce. K její jistotě stačí Gulliverům v jednom ze zbývajících utkání zvítězit. V předkole play-off by je pak s největší pravděpodobností čekala severomoravská Letka.

První vzájemné utkání obou celků se odehrálo na severu Moravy v půlce listopadu a Gulls tehdy po kontrolovaném průběhu zvítězili 9:3. 6 kanadských bodů si tehdy připsal Václav Černoch, kterému se 3 body sekundovali Bouška s Matulou. Právě první gulliverský útok scházel družině v bílo-oranžovém poslední domácí zápas proti Jaroměři a zastoupit ho tak museli jiní.

Utkaní začíná v sobotu v 18:30 tradičně na VUT. Pokud se nechystáte přímo na halu, můžete utkání sledovat alespoň online.
Psaný online přenos zde.
Video online přenos zde.