Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Předposlední domácí zápas. Gulls vyzvou Jaroměř

Play-off 1. ligy už pomalu ťuká na dveře, nejdřív je však potřeba dohrát její základní část. Do jejího slastného konce zbývají dohrát 3 utkání, což je za normálních okolností jako sfouknout svíčku, nicméně v aktuální době omicronu se tato snaha může snadno převtělit ve zdolání legendární švýcarské hory Matterhorn.

Ten však zatím zůstává ve vedlejším údolí, covid zatím Gulls neskolil a minimálně jejich zápas by se hrát měl. Protivníkem jim při tom bude Jaroměř, která se s 15 body zmítá příčku nad dnem prvoligové tabulky. Písničku „We are the champions“ si tak na východě Čech opravdu zpívat nemohou, přitom byli Východočeši ve dvou předchozích sezónách vždy na příčkách zajišťující play-off.

I tak však Gullivery nečeká nic příjemného. Jaroměř stále platí za velmi nepříjemného soupeře, který je sice silný především doma, nicméně ani venku si vítězství nad ním nemůžete zaškrtnout den předem.

V prvním vzájemném utkání Gulls na svého soupeře vyzráli poměrem 4:0 a Matyáš Krupa udržel své první čisté konto sezóny. Gulliveři nyní navíc hrají „pouze“ o co nejlepší výchozí pozici před osmifinále play-off. Z osmého místa na ně totiž dotírá Start98, který ztrácí pouhé 3 body a o víkendu navíc hraje s dalším týmem v pásmu TOP 7-10, severomoravskou Letkou.

Utkání začíná v neděli v 18 hodin a pokud se na VUT nechystáte osobně, můžete sledovat alespoň online přenosy.
Psaný online přenos najdete zde.
Video online přenos najdete zde.