Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gulliveři přivítají na druhý lednový den Letku

Rozpis ligové sezóny na nic nečeká a hned druhý lednový den přichystá 20. kolo 1. ligy, ve kterém se Gulls doma postaví severomoravské Letce.

Ta se v tabulce nachází na 9. příčce a na Gullivery se dívá s odstupem 7 bodů. Byli to však svěřenci Petra Gajdy, kdo ovládl první vzájemné utkání obou celků v sezóně. Ve 8. kole dospělo utkání v Malých Hošticích kousek u Opavy po gulliverském last minute vyrovnání do prodloužení, kde byli šťastnější domácí.

Oba celky však pojí i lehce vzdálenější minulost. Byla to právě Letka, která se Gulliverům v sezóně 2018/19 postavila na odpor v semifinále Národní ligy, ze kterého byla dech beroucí série na 5 utkání, které navíc muselo rozseknout až prodloužení a gól Michala Házyho. Z této těžké série si tehdy Gulls vzali to nejlepší a následně ve finále přejeli Rožnov poměrem 3:0 na utkání a celou Národní ligu ovládli.

O 3 roky později jsou Gulls v 1. lize a její ke konci směřující základní části na 7. příčce s velmi dobrou šancí na účast v bojích play-off. Tým dua Bořecký-Carda se může spolehnout na pravidelné bodové příspěvky první formace, z jíž jsou Václav Černoch i Jakub Matula v TOP5 bodování celé soutěže! Velmi dobrou formu však před Vánoci nabral také například Jan Videman, který je už na 18 kanadských bodech.

Utkání s Letkou začíná v neděli 2. ledna v 17 hodin klasicky na VUT. Utkání pro vás již tradičně budeme expedovat i do online světa.
Psaný online přenos najdete zde.
Video online přenos najdete zde.