Gullivers

V mládežnických kategoriích (netýká se letní přípravy dorostu, juniorů a mužů) budou probíhat tréninky do středy 29.6.2022 včetně. Ve čtvrtek 30.6.2022 se již tréninky nekonají.

Během velikonočních prázdnin (6.-10.4.2023) jsou až na výjimky veškeré mládežnické tréninky zrušeny.

Gullivers.

Florbalový klub Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Začíná havířovský dvojboj. Gulliveří míří na Torpedo.

Třetí zápas během 7 dní čeká zítra na gulliverský A-tým. Ten po úterní porážce s Ústím započne tzv. havířovský dvojboj, když nejdříve vyrazí na půdu Torpeda, aby o víkend později doma přivítali Slovan.

Pro Gullivery se navíc díky pohledu na tabulku bude jednat o klíčové duely, protože oba havířovské celky se tísní v přízemí a ve vyrovnané tabulce 1. ligy potřebují Gulliveři týmy pod sebou porážet.

Do Havířova však Gulls pojedou s dvěma prohrami v řadě na kontě, když nejdřív v neděli kapitulovali na jihu Prahy se Startem98 poměrem 7:12, načež v úterý nestačili na favorizované Ústí. Gulliveři se však stále s 6 body drží v první desítce, konkrétně na 9. místě a uzavírají skupinu týmů, které vyhrály alespoň dvakrát.

To havířovské Torpedo muselo na své první body čekat až do svátečního úterý, kdy vyhrálo na horké půdě Jaroměře 4:3 v prodloužení. Předtím museli hráči severomoravského celku zkousnout prohry s Letkou, Chomutovem, Znojmem a Karlovými Vary.

Utkání začíná v havířovské městské sportovní hale v sobotu v 19 hodin a vy jej můžete sledovat online jak skrz vide, tak psaný online přenos.
Textový online sledujte zde.
Video online sledujte zde.