Článek
nahled_C

Céčko 3.turnaj

Vybojované 4 body z Blanska
Vydáno: 25.10.2010 22:18 | Muži C | Autor: Pavel Sláma | Přečteno: 432x

Gulls C – Kuřim 1 : 1 (0:0, 0:1, 1:0)

Branky: Oliva (Klímek)

Vyloučení: 1:1 (Karola)

Využití: 0:1

Tým Kuřimi je sice nováček soutěže, ale jejich předchozí výsledky naznačovaly, že půjde o silného soupeře. V zápase se tento předpoklad potvrdil a od začátku se hrálo ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách.

V zápase vynikli brankáři a nutno pochválit Myšáka, který nás hodně podržel. Kuřimští skórovali v přesilovce během druhé třetiny, jejíž závěr byl pak ve znamení jejich tlaku.

Do poslední části hry jsme naopak aktivněji nastoupili my a několik šancí vysloveně smrdělo gólem. Skóroval ovšem pouze John z překvapivé střely, která si našla místo v horním růžku soupeřovy branky.

Zápas tak skončil spravedlivou remízou, pro nás již třetí v tomto ročníku, což nám na bodech nepřidá.

Gulls C – Blansko B 5 : 3 (2:2, 1:1, 2: 0)

Branky: Mikolášek (Cink), Klímek (Vítek), Čejka (Oliva), Klímek (Cink), Klímek (Šefr)

Vyloučení: 1:2

Bez využití

Nadupané Blansko v domácím prostředí a se 2 hráči A týmu počítalo s jistou výhrou. Ovšem Guliveři povzbuzení odmakaným prvním zápasem začali hodně sebevědomě a už po 15ti vteřinách otevřel po krásné kombinaci skóre Igor, 1:0. Blansku se podařilo snížit v 6 minutě, 1:1 aby nám vzápětí vrátil vedení Bower, na kterého celá lavička řvala vystřel, tak vystřelil, 2:1. Ovšem do minuty to bylo 2:2 a zápletka pokračovala.

Hráči Blanska sice byli individuálně šikovnější a motali to o 106, jenže florbal je kolektivní hra a hraje se na góly. Ten další dával hned zkraje druhé třetiny Čeja a stav 3:2 vydržel, přes řadu našich šancí skoro až dokonce. Přišlo klasické nedáš dostaneš a do třetí části jsme šli za stavu 3:3.

Blansko se do nás pustilo, ale kluci zapomněli na zadní vrátka. Dali vyslal dlouhý nához na nabíhajícího Bowera, brankář soupeře neodhadl míček, který mu proklouzl a Bower doklepl do branky na 4:3. Blansko pak vrhlo vše do útoku a my pro změnu chodili do jejich otevřené obrany, výsledkem byly pouze spálené tutovky na obou stranách.

V závěru soupeř odvolal brankáře o osudu utkání rozhodl Bower, který skóroval do prázdné kasy, 5:3 završil tak svůj hattrick, za který nám následně ani neobjednal pivo : )

Za výkon v zápase si zaslouží pochvalu celý tým a z jednotlivců pak 3 gólový Bower a Igor, který dřel celý zápas a byl velice platným hráčem jak do útoku, tak v obranné fázi.

Závěrem si dovolím úvahu, jak je možné vyhrát nad takovým soupeřem a jindy vypustit zápasy s mnohem slabšími týmy.


25.10.2010 22:38[ 1 ] sali
Ještějsem zapoměl důležitý detail. Na poslední gól nahrál Bowerovi z výhozu Rob, takže má má bodík do kanady : )
26.10.2010 13:45[ 2 ] Phill
Sarumane, v kanadě už mám splněno a navíc vzhledem k tomu, jak jsme na tom v tabulce zkus popohnat toho Škappyho s tou tabulkou +/-. přece jen tento turnaj jsme s Kaštánkem +3... :-))
28.10.2010 18:43[ 3 ] Škapy
Jo s těma +/- bodama už mi to říkal Spousťák. Mrknu se na to.

Přidat nový komentář:
Jméno:
Email:
Zavřít značky
NÁPOVĚDA:
Ochrana proti spamu: Jedna a jedna jsou dvě? (ano/ne)